Başkan’dan Mesaj

Sevgili üyelerimiz ve değerli ziyaretçilerimiz,

Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği yönetim kurulu olarak göreve geldiğimiz 1 Şubat tarihinden itibaren, 1982 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren derneğimizde, yeniden yapılanmaya ihtiyaç olduğunu tesbit ettik ve bu yönde  efor sarf etmeye başladık.

Dernek yönetim ve işleyişinde imkânların elverdiği ölçüde çağın gereklerini yerine getirmek, üyelerimizin ve Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı’nın derneğimizden beklentilerine cevap verebilmek için, şeffaf bir yönetim anlayışıyla sadece üyelerimize değil; Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı mensuplarının tamamına hizmet etme adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yönetim Kurulu Üyeleri olarak bizler, bu toplumun derneğimizden beklentilerinin çok büyük olduğu bilinci ile hareket ederek, bu topluma fayda getirecek projeler üretme çabasını sarfetmekteyiz.

Son 15 yıl içerisinde  çehre değiştiren toplumumuz, artık hakkını gerektiği gibi arayabilen daha doğrusu haklarının farkına varan bir toplum hüviyetine bürünmüştür. Bu süreçte topluma hizmet edebilecek, bilgili, birikimli insan sayımızın hergün arttığını görüyor olmak da bizleri fazlasıyla memnun etmektedir.

Yukarıda  bahsettiğim yeniden yapılanma çalışmalarından bir tanesi de, derneğimizin dış dünya ile sürekli irtibatta olmasına vesile olan internet sayfamızın, daha kullanılır, daha  kapsamlı ve çağın gereklerine ayak uyduran bir şekilde hizmet vermesini sağlamaktı. Çok şükür ki, web sitemizin yenilenme sorumluluğunu üstlenen üyelerimizin düzenli ve özverili çalışmaları sonucunda bu hedefimizi gerçekleştirdik.

Toplumumuzun hassasiyetlerini iyi bilen ve anlayan Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı mensupları tarafından kurulmuş olup, günümüze kadar faaliyetlerini aynı anlayışla ve sorumlulukla devam ettiren derneğimizin, bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da toplumumuzun hizmetinde olmaya devam edeceğini bir kez daha belirtmek isteriz.  

Saygılarımla

Av. Ahmet KARA


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/btaytd/public_html/web/wp-includes/functions.php on line 4675

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/btaytd/public_html/web/wp-includes/functions.php on line 4675