Share

BTAYTD Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Meltem GİRİTLİ ve BTAYTD üyesi Kerem ABDURAHİMOĞLU, FUEN’in düzenlediği  eğitim toplantısına sanal ortamda katıldı.

FUEN’in “Kendini Geliştir” programı’nın üçüncü modülü 10 ile 11 Temmuz tarihleri arasında  gerçekleştirildi. Kapasite geliştirme programı korona  virüs nedeniyle çevrimiçi gerçekleştirildi. Bu çevrimiçi eğitimde katılımcılar “Organizasyon ve İletişim Yönetimi, Yararlı platformlar: avantajları ve dezavantajları” hakkında eğitim aldı. Düzenlenen bu eğitim programına  Batı Trakya  Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği’ni temsilen BTAYTD Yönetim Kurulu Genel  Sekreteri özel eğitimci Meltem GİRİTLİ ve BTAYTD Üyesi Yüksek Lisans öğrencisi Kerem ABDURAHİMOĞLU katıldı.

FUEN başkanı ve AB parlamenteri Vincze Lorant’ın açılış konuşması ile başlayan webinar uzman sunumları ile devam etti. Webinar’ın ilk iki oturumunda dijital kampanya ve hedef kitleye dijital ulaşım yolları üzerine uzman Stefan WACKER tarafından bir sunum yapıldı ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Webinar’ın son iki oturumunda ise uzman Peter NOORDHOEK, dernekçilik ve STK organizasyonculuğu, ve derneklerin sosyal yaşamda daha etkili olma yöntemleri hakkında geniş bilgi verdi. Farklı azınlık derneklerinden  temsilcilerin hazır bulunduğu webinarda azınlık derneklerinin karşılaştığı sorunlar tartışıldı.

Etkinlik, son bölümde genel değerlendirme ve önerilerin paylaşılmasıyla son buldu.

Comments are closed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/btaytd/public_html/web/wp-includes/functions.php on line 4675

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/btaytd/public_html/web/wp-includes/functions.php on line 4675